Zbiorniki

W ofercie PHU KYUBI znajdują się zbiorniki wszystkich głównych producentów. Oferujemy zbiorniki naziemne i podziemne, pionowe i poziome. 

W ofercie PHU KYUBI znajdują się zbiorniki wszystkich głównych producentów. Oferujemy zbiorniki naziemne i podziemne, pionowe i poziome. Oferujemy zbiorniki od kilku do kilkuset metrów sześciennych, służące do magazynowania:

  • ścieków,
  • wody pitnej,
  • wody deszczowej,
  • wody technologicznej,
  • substancji chemicznych,
  • innych substancji i cieczy niebezpiecznych/agresywnych.

 

Szczególnie polecamy zbiorniki ppoż, dostosowane do obecnych przepisów i norm.

 

Posiadamy w ofercie zbiorniki:

  • stalowe,
  • betonowe,
  • PE i PE-HD,
  • z laminatu GRP.

Szybki czas dostawy oraz różnorodność oferowanych produktów umożliwia nam zrealizowanie każdej inwestycji.

Skontaktuj się z nami

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE „KYUBI” Paweł Kubiak Gorczyn 77, 98-100 Łask
Łukasz Kocik Dyrektor zarządzający +48 607 615 679 lukasz.kocik@kyubi.pl
Arkadiusz Kubiak Finanse +48 666 926 286 arkadiusz.kubiak@kyubi.pl
Tomasz Gwis Lider sprzedaży Region Łódź, woj. łódzkie, mazowieckie, kujawsko-pomorskie +48 794 314 165 tomasz.gwis@kyubi.pl
Piotr Zator Lider sprzedaży Region Płd. woj. opolskie, śląskie, świętokrzyskie, małopolskie, lubelskie, podkarpackie +48 789 353 961 piotr.zator@kyubi.pl
Daniel Waszkiewicz Zbiorniki, Region Wschód woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie + 48 604 662 568 zbiorniki@kyubi.pl
Mariusz Ceklarz Lider sprzedaży Region Zachód woj. dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie, pomorskie +48 795 465 572 mariusz.ceklarz@kyubi.pl
Marcin Kubiak Transport, logistyka, magazyn +48 882 089 496 marcin.kubiak@kyubi.pl
Aleksandra Sobczyńska Biuro Gorczyn +48 795 466 751 biuro@kyubi.pl
Klaudia Omyła Biuro Gorczyn +48 795 466 751 biuro@kyubi.pl




Administratorem Twoich danych osobowych jest PHU Kyubi Paweł Kubiak.

Pozostała oferta

Bezpłatna wycena





Administratorem Twoich danych osobowych jest PHU Kyubi Paweł Kubiak.