Kontakt

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE „KYUBI” Paweł Kubiak Gorczyn 77, 98-100 Łask
Łukasz Kocik Dyrektor zarządzający +48 607 615 679 lukasz.kocik@kyubi.pl
Arkadiusz Kubiak Finanse +48 666 926 286 arkadiusz.kubiak@kyubi.pl
Tomasz Gwis Transport, Logistyka, Magazyn +48 882 089 496 tomasz.gwis@kyubi.pl
Piotr Zator Lider sprzedaży Region Płd. woj. opolskie, śląskie, świętokrzyskie, małopolskie, lubelskie, podkarpackie +48 789 353 961 piotr.zator@kyubi.pl
Daniel Waszkiewicz Zbiorniki, Region Wschód woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie + 48 604 662 568 daniel.waszkiewicz@kyubi.pl zbiorniki@kyubi.pl
Mariusz Ceklarz Lider sprzedaży Region Zachód woj. dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie +48 795 465 572 mariusz.ceklarz@kyubi.pl
Robert Lange Lider sprzedaży Region Centrum woj. mazowieckie, łódzkie, kujawsko-pomorskie, pomorskie +48 602 261 889 robert.lange@kyubi.pl
Aleksandra Sobczyńska Biuro Gorczyn +48 604 660 121 ola.sobczynska@kyubi.pl
Klaudia Omyła Biuro Gorczyn +48 795 466 751 klaudia.omyla@kyubi.pl
Ewa Aftyka Sprzedaż internetowa +48 660 312 293 ewa.aftyka@kyubi.pl
Katarzyna Prusisz Inwestycje +48 532 527 194 katarzyna.prusisz@kyubi.pl




Administratorem Twoich danych osobowych jest PHU Kyubi Paweł Kubiak.