WOD-KAN

Do budowy sieci wodociągowych i kanalizacyjnych powinny być wykorzystywane wyroby do tego przeznaczone, posiadające odpowiednie świadectwa dopuszczenia do stosowania w budownictwie.

Dokumenty takie określają warunki wykonania, budowy i eksploatacji danego materiału oraz wpływ na użytkownika i inne elementy konstrukcyjne oraz środowisko naturalne.

Hurtownia instalacyjna KYUBI oferuje niezbędne materiały potrzebne do budowy infrastruktury podziemnej w zakresie sieci wodno-kanalizacyjnych, gazowych. Realizujemy dostawy oferowanych przez Nas materiałów instalacyjnych na terenie całego kraju po wcześniejszym uzgodnieniu z klientem.

Skontaktuj się z nami

KYUBI sp. z o. o.  Pl. Dąbrowskiego 2, 98-100 Łask
NIP: 8311641490 | KRS: 0000901351 | REGON: 388960742
Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy KRS
Wysokość kapitału zakładowego: 100 000zł
Adres biura i magazynu Czestków A 32a, 98-113 Buczek
Klaudia Omyła Biuro Gorczyn +48 795 466 751 klaudia.omyla@kyubi.pl
Aleksandra Rybacka (Sobczyńska) Kierownik Biura +48 604 660 121 aleksandra.rybacka@kyubi.pl
Mariusz Ceklarz Lider sprzedaży Region Zachód woj. dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie +48 795 465 572 mariusz.ceklarz@kyubi.pl
Piotr Zator Lider sprzedaży Region Płd. woj. opolskie, śląskie, świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie +48 789 353 961 piotr.zator@kyubi.pl
Robert Lange Lider sprzedaży Region Centrum woj. mazowieckie-zachód, łódzkie, kujawsko-pomorskie, pomorskie +48 602 261 889 robert.lange@kyubi.pl
Daniel Waszkiewicz Zbiorniki, Region Wschód woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie-wschód, lubelskie + 48 604 662 568 daniel.waszkiewicz@kyubi.pl zbiorniki@kyubi.pl





Pozostała oferta