Kruszywa

W swojej ofercie posiadamy m.in. kruszywa do podbudowy dróg, prac hydrotechnicznych, produkcji betonów zwykłych i wysokich wytrzymałości, betonów mostowych, prefabrykatów betonowych, wyrobu mas asfaltowych. Materiał dostarczamy drogą kolejową oraz transportem samochodowym bezpośrednio na teren budowy.

Kruszywa:
  • Granit
  • Granodioryt
  • Sjenit
  • Bazalt
  • Gnejs
  • Melafir
  • Dolomit
  • Wapień
  • Żwir
Przykładowe frakcje kruszyw:
  • 0–2 mm, 0–5 mm, 2-8 mm, 8–16 mm, 2–5 mm, 5–8 mm, 8–11 mm, 11–16mm, 16–22 mm
  • 0-31,5 mm, 0-63 mm, 4-31,5 mm, 31,5-50 mm, 31,5-63 mm,
  • 70-150 mm, 63-250 mm, 100-300 mm

Skontaktuj się z nami

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE „KYUBI” Paweł Kubiak Gorczyn 77, 98-100 Łask
Klaudia Omyła Biuro Gorczyn +48 795 466 751 klaudia.omyla@kyubi.pl
Ewa Aftyka Sprzedaż internetowa +48 660 312 293 ewa.aftyka@kyubi.pl
Katarzyna Prusisz Inwestycje +48 532 527 194 katarzyna.prusisz@kyubi.pl
Kinga Kardas Administracja regionów sprzedażowych +48 606 146 583 kinga.kardas@kyubi.pl
Aleksandra Rybacka (Sobczyńska) Kierownik Biura +48 604 660 121 aleksandra.rybacka@kyubi.pl
Mariusz Ceklarz Lider sprzedaży Region Zachód woj. dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie +48 795 465 572 mariusz.ceklarz@kyubi.pl
Piotr Zator Lider sprzedaży Region Płd. woj. opolskie, śląskie, świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie +48 789 353 961 piotr.zator@kyubi.pl
Robert Lange Lider sprzedaży Region Centrum woj. mazowieckie-zachód, łódzkie, kujawsko-pomorskie, pomorskie +48 602 261 889 robert.lange@kyubi.pl
Daniel Waszkiewicz Zbiorniki, Region Wschód woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie-wschód, lubelskie + 48 604 662 568 daniel.waszkiewicz@kyubi.pl zbiorniki@kyubi.pl
Łukasz Kocik Dyrektor zarządzający +48 607 615 679 lukasz.kocik@kyubi.pl
Arkadiusz Kubiak Finanse +48 666 926 286 arkadiusz.kubiak@kyubi.pl




Administratorem Twoich danych osobowych jest PHU Kyubi Paweł Kubiak.

Pozostała oferta