Ogrodzenia

Murki i ogrodzenia to elementy niezbędne na każdej posesji. Dzięki nim można ogrodzić teren, a także zróżnicować architekturę ogrodową.

Nowoczesne ogrodzenia wykonywane są przede wszystkim z gładkiego kamienia z delikatną linią fug. System ogrodzeniowy pozwala na stworzenie kompletnego muru wraz z okapnikami i daszkami. 

Do domów klasycznych idealne są ogrodzenia łupane. Znakomicie imitują kamień naturalny. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie chcemy podkreślić związki naszego domu czy ogrodu z naturą. Liczne formy i kolory umożliwiają aranżacje całych układów, dzięki czemu zachowamy spójny i konsekwentny styl.

Skontaktuj się z nami

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE „KYUBI” Paweł Kubiak Gorczyn 77, 98-100 Łask
Łukasz Kocik Dyrektor zarządzający +48 607 615 679 lukasz.kocik@kyubi.pl
Arkadiusz Kubiak Finanse +48 666 926 286 arkadiusz.kubiak@kyubi.pl
Tomasz Gwis Lider sprzedaży Region Łódź, woj. łódzkie, mazowieckie, kujawsko-pomorskie, Transport, Logistyka, Magazyn +48 882 089 496 tomasz.gwis@kyubi.pl
Piotr Zator Lider sprzedaży Region Płd. woj. opolskie, śląskie, świętokrzyskie, małopolskie, lubelskie, podkarpackie +48 789 353 961 piotr.zator@kyubi.pl
Daniel Waszkiewicz Zbiorniki, Region Wschód woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie + 48 604 662 568 zbiorniki@kyubi.pl
Mariusz Ceklarz Lider sprzedaży Region Zachód woj. dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie, pomorskie +48 795 465 572 mariusz.ceklarz@kyubi.pl
Aleksandra Sobczyńska Biuro Gorczyn +48 795 466 751 biuro@kyubi.pl
Klaudia Omyła Biuro Gorczyn +48 795 466 751 biuro@kyubi.pl




Administratorem Twoich danych osobowych jest PHU Kyubi Paweł Kubiak.

Pozostała oferta