Materiały budowlane

Oferowane przez PHU KYUBI materiały budowlane to najwyższej jakości betonowe wyroby wibroprasowane, powstające z naturalnych składników mineralnych, takich jak: kruszywa różnych frakcji o najwyższej klasie wtrzymałości oraz cement portlandzki CEM I 32.5R, co w końcowym efekcie daje produkt naturalny, czysty ekologicznie, przez co przyjazny człowiekowi.

Pamiętajmy, że dom jest miejscem, w którym spędzamy dużą część życia. Powinien więc być zbudowany ze zdrowych i ekologicznych materiałów. Dobrze jest zatem wybrać materiał, który odpowiada tym wymogom. 

Beton jest materiałem niepalnym, o wysokiej odporności ogniowej, przez wiele godzin opierającym się niszczącemu działaniu ognia, chroniąc życie i mienie mieszkańców. Wysoką jakość uzyskujemy dzięki odpowiedniej mieszance oraz wysokiemu zagęszczaniu betonu, przez co nasze wyroby są w pełni odporne na działanie wilgoci, zatrzymując odpowiednią wytrzymałość konstrukcyjną.

Skontaktuj się z nami

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE „KYUBI” Paweł Kubiak Gorczyn 77, 98-100 Łask
Łukasz Kocik Dyrektor zarządzający +48 607 615 679 lukasz.kocik@kyubi.pl
Arkadiusz Kubiak Finanse +48 666 926 286 arkadiusz.kubiak@kyubi.pl
Tomasz Gwis Lider sprzedaży Region Łódź, woj. łódzkie, mazowieckie, kujawsko-pomorskie, Transport, Logistyka, Magazyn +48 882 089 496 tomasz.gwis@kyubi.pl
Piotr Zator Lider sprzedaży Region Płd. woj. opolskie, śląskie, świętokrzyskie, małopolskie, lubelskie, podkarpackie +48 789 353 961 piotr.zator@kyubi.pl
Daniel Waszkiewicz Zbiorniki, Region Wschód woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie + 48 604 662 568 zbiorniki@kyubi.pl
Mariusz Ceklarz Lider sprzedaży Region Zachód woj. dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie, pomorskie +48 795 465 572 mariusz.ceklarz@kyubi.pl
Aleksandra Sobczyńska Biuro Gorczyn +48 795 466 751 biuro@kyubi.pl
Klaudia Omyła Biuro Gorczyn +48 795 466 751 biuro@kyubi.pl




Administratorem Twoich danych osobowych jest PHU Kyubi Paweł Kubiak.

Pozostała oferta