Galanteria betonowa

Kostki dekoracyjne przede wszystkim pełnią funkcję ozdobną, ale mają też znakomite właściwości użytkowe. Oferowane kostki brukowe na podjazdy, tarasy i alejki ogrodowe to gwarancja trwałości, wygody w użytkowaniu, zapewnienia niepowtarzalnego stylu nawierzchni.

Kostki ozdobne mają wiele zastosowań. Najczęściej tworzone są z nich dekoracyjne place, podjazdy i alejki. Zarówno w przestrzeni publicznej, jak i przy projektowaniu przydomowej aranżacji. To alternatywa dla płyt tarasowych. Szeroka paleta kolorystyczna możliwa stworzenie estetycznej, niepowtarzalnej nawierzchni. Także złożonej z kół, pierścieni, łuków.

Przemysłowe kostki brukowe różnych typów i galanteria drogowa: krawężniki, obrzeża, płyty chodnikowe, bloczki betonowe i koryta ciekowe są obowiązkowe do wyłożenia nawierzchni w miejscach użyteczności publicznej: na drogach, parkingach, placach i w parkach.

Sprawdzają się też przy wyrównywaniu powierzchni na podjazdach, wokół domu i w ogrodzie. Do wyboru są kostki brukowe o różnym kształcie i w różnych kolorach, z wyżłobioną fazą i bez.

Dzięki nim można układać też łuki, koła, okręgi i inne fantazyjne kształty na chodnikach, podjazdach, placach. Bloczki betonowe odgradzają chodniki od rabat, a krawężniki od jezdni. Dzięki korytom ciekowym odprowadzana jest woda.

Skontaktuj się z nami

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE „KYUBI” Paweł Kubiak Gorczyn 77, 98-100 Łask
Łukasz Kocik Dyrektor zarządzający +48 607 615 679 lukasz.kocik@kyubi.pl
Arkadiusz Kubiak Finanse +48 666 926 286 arkadiusz.kubiak@kyubi.pl
Tomasz Gwis Lider sprzedaży Region Łódź, woj. łódzkie, mazowieckie, kujawsko-pomorskie, Transport, Logistyka, Magazyn +48 882 089 496 tomasz.gwis@kyubi.pl
Piotr Zator Lider sprzedaży Region Płd. woj. opolskie, śląskie, świętokrzyskie, małopolskie, lubelskie, podkarpackie +48 789 353 961 piotr.zator@kyubi.pl
Daniel Waszkiewicz Zbiorniki, Region Wschód woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie + 48 604 662 568 zbiorniki@kyubi.pl
Mariusz Ceklarz Lider sprzedaży Region Zachód woj. dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie, pomorskie +48 795 465 572 mariusz.ceklarz@kyubi.pl
Aleksandra Sobczyńska Biuro Gorczyn +48 795 466 751 biuro@kyubi.pl
Klaudia Omyła Biuro Gorczyn +48 795 466 751 biuro@kyubi.pl




Administratorem Twoich danych osobowych jest PHU Kyubi Paweł Kubiak.

Pozostała oferta