Elementy KPED

W Naszej ofercie posiadamy szeroki wybór elementów produkowanych według Katalogu Powtarzalnych Elementów Drogowych:

 – osadniki wg KPED 01.14
 – ścieki skarpowe wg KPED 01.25
 – wpusty (guliki) betonowe DN500 

Prefabrykowane wyloty kolektorów służą do zakończenia przepustów kolektorów kanalizacyjnych, elementów odwodnieniowych pasów drogowych, rurociągów melioracyjnych, wlotów i wylotów drogowych. Dostarczamy wyloty od najmniejszych średnic do maksymalnej średnicy DN1500.

 – wyloty drenu wg KPED 01.20
 – wyloty kolektora wg KPED 02.16
 – wyloty drenu wg KPED 02.17
 – wylot wg KPED 02.19
 – dok wylotowy wg KPED 02.20
 – ścianka czołowa wg KPED 02.22
 – ścianki czołowe wg KPED 03.95
 – wyloty typu A
 – wyloty typu B
 – wyloty równoległe
 – wyloty rozwarte

Skontaktuj się z nami

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE „KYUBI” Paweł Kubiak Gorczyn 77, 98-100 Łask
Łukasz Kocik Dyrektor zarządzający +48 607 615 679 lukasz.kocik@kyubi.pl
Arkadiusz Kubiak Finanse +48 666 926 286 arkadiusz.kubiak@kyubi.pl
Tomasz Gwis Lider sprzedaży Region Łódź, woj. łódzkie, mazowieckie, kujawsko-pomorskie, Transport, Logistyka, Magazyn +48 882 089 496 tomasz.gwis@kyubi.pl
Piotr Zator Lider sprzedaży Region Płd. woj. opolskie, śląskie, świętokrzyskie, małopolskie, lubelskie, podkarpackie +48 789 353 961 piotr.zator@kyubi.pl
Daniel Waszkiewicz Zbiorniki, Region Wschód woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie + 48 604 662 568 zbiorniki@kyubi.pl
Mariusz Ceklarz Lider sprzedaży Region Zachód woj. dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie, pomorskie +48 795 465 572 mariusz.ceklarz@kyubi.pl
Aleksandra Sobczyńska Biuro Gorczyn +48 795 466 751 biuro@kyubi.pl
Klaudia Omyła Biuro Gorczyn +48 795 466 751 biuro@kyubi.pl




Administratorem Twoich danych osobowych jest PHU Kyubi Paweł Kubiak.

Pozostała oferta